Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ......
..... Jaka jest moja twórczość? taka sobie - robię tak jak potrafię, robię z tego co mam pod ręką, robię dla własnej przyjemności, robię by innym sprawić przyjemność, robię kiedy chcę, kiedy mam taką potrzebę ... nie robię niczego na ,,siłę,, bo z przymusu mi nie wychodzi ... robię tak jak czuję ......

,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

czwartek, 26 lipca 2012

146.,,Ja się zastrzelę,, wpis nr.3 ,,Miejsce moich marzeń,, ...

Trzecia lekcja ,,Miejsce moich marzeń,, odrobiona (przypominam, że biorę udział w kursie na  SCRAPCRAFT)
Tym razem nie bardzo mi ta robota szła .... po pierwsze brak odpowiednich mediów, po drugie brak odpowiednich narzędzi, po trzecie ..... jakoś sobie dałam radę ale brak ,,profesjonalnych,, jednak namacalnie odczuwalny (kartka od tych zastępczych mi się pofalowała i taka ciężka zrobiła), wizualnie chyba wszystko w porządku:)

Gotowe lekcje wklejam do mojego zeszytu, którego tak dziwnie nazwałam:)


Miejsce moich marzeń stałe odkąd tam pierwszy raz pojechałam - Bieszczady
Na tej kartce mogłam umieścić moje marzenie, moje uczucia ...... :)


A to moje domowe narzędzia i domowe madia ..... na zdjęciu powinny być jeszcze stare plakatówki ... używam też białej farby akrylowej, wikolu i .... i tego co mam pod ręką, nawet starych barwników do kremu:)


Cieszę się, że odważyłam się na udział w tym projekcie ....... dla mnie to nowe, wspaniałe doświadczenie ... to świetna zabawa!
Trochę mam trudności ze zrozumieniem tekstu (tłumacz ,,durnie,, przekłada,,) dlatego mogą się pomyłki w interpretacji zdarzyć. 
Staram się robić mniej więcej tak jak na filmiku ale po swojemu.

14 komentarzy:

 1. Danka!Bardzo miło się! I w zgodzie z moimi myślami

  OdpowiedzUsuń
 2. О, ты тоже подключилась к проекту! Классный проект! Удачи и вдохновения!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!!!
  A powiedz mi Danusiu, co ty tą szpachlą robisz? I jak się papier trzyma po jej zastosowaniu? Już kiedyś o niej myślałam, ale bałam się trochę... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karola, dziękuję:) Jakoś sobie radzę z tymi lekcjami ale ... ale wszystko robione jest na wyczucie. Gdyby filmików nie było to nie dam rady ... nie przeskoczę tych wszystkich nazw potrzebnych materiałów i narzędzi (jak już pisałam tłumacz się w przypadku fachowych określeń nie sprawdza).
   Kupiłam gładź szpachlową i szpachlówkę do drewna ale jeszcze nie próbowałam .... na kupno pasty modelarskiej się nie porywam (tam potrzebna była do literki ... moje B jest ,,pocyganione,, (wymigałam się, no co i tak nikt się nie pozna). W czwartej lekcji też pasta jest potrzebna ... może spróbuję tym razem.
   Kurcze, ja nijak do żadnej grupy twórczej nie pasuję bo robię z tego co mam pod ręką (dlatego nie jeżdżę na spotkania:):):)

   Usuń
  2. Danka, jezeli cos jest nie zrozómiale - pytaj mnie, sprobóje pomóc, ale nie zawsze znam odpowiednie polske slowa! masz mój mail? helenkliaksa@gmail.com
   udala sie ci ta strona mimo wszystko!!! Pozdrawiam! Dużo uczestnic nie mają potrzebnych materiałów i narzędzi - robią z tego co jest
   a ja będe trzeci raz robic tlo - nie poszlo od początku :))

   Usuń
  3. Dziękuję Lena:) Jakoś sobie muszę dać radę ... dużo się domyślam. Zauważyłam, że dużo dziewczyn nie ma potrzebnych materiałów i narzędzi ... gdyby warunkiem uczestnictwa było mieć to wszystko czego Ruth używa to chyba by nas tyle nie brało udziału w zabawie. Jest dobrze ... jest ciekawie:)
   Mnie nie bardzo te tła wychodzą ale zostawiam tak jak jest ... teraz nad czwartą lekcją siedzę ... tym razem mam przeszkody ale .... ale postaram się:)

   Usuń
 4. I really like, a beautiful and very artistic work! I like it!
  ptnts xo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!!!
   Большое спасибо ... Я рад, что мне даже удалось сделать что-то хорошее ... :)
   Muchas gracias ... Estoy feliz de que yo siquiera a hacer algo bueno ... :)

   Usuń
 5. Piękne prace z ogromnym pomysłem wszystko robisz..Danusiu zapraszam na malutkie candy do mnie...

  OdpowiedzUsuń
 6. ✿♥‿♥✿
  me encanta!!
  te felicito!!

  acá está la mía por si me quieres pasar a ver:

  http://carolinamaraboliscrap.blogspot.com/2012/07/art-journal-3-mixed-media.html
  ✿♥‿♥✿

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...