,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,

Jaka jest moja twórczość? Taka sobie - robię tak jak potrafię, robię z tego co mam pod ręką, robię dla własnej przyjemności, robię by innym sprawić przyjemność, robię kiedy chcę, kiedy mam taką potrzebę ... . Nie robię niczego na ,,siłę,, bo z przymusu mi nie wychodzi ... robię tak jak czuję.


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

piątek, 11 stycznia 2019

Kolejny ,,Dzienniczek Śmieciowy,, ...

Lubię je robić. Mam na swoim koncie już kilka (wszystkie rozdane) ;) 
No cóż, podobno ,,szewc bez butów chodzi,,. Do zrobienia nowego zmobilizowało mnie ,,Wyzwanie  nie-kartkowe,, z nowym tematem zabawy - ,,Pozytywny krok w Nowy Rok,,.
Do tej pory zszywałam kartki i robiłam do nich okładki. Tym razem wykorzystałam niepotrzebną książkę (ktoś wyrzucał), która miała twarde okładki i kartki o wyższej niż zazwyczaj gramaturze. Część kartek usunęłam, dokleiłam kolorowe kartki w kratkę i stare resztki papieru wizytówkowego. Do tego kolorowa taśma papierowa, kilkanaście kieszonek/skrytek na tagi z sekretnymi zapiskami. Okładka na szybko zrobiona. Więcej elementów nie chciałam przyklejać ze względu na prawie codzienne używanie tego ,,Dzienniczka śmieciowego,, (Jung Journala - jeżeli ktoś woli taką nazwę).


Banerek do wyzwania ...

(klik - szczegóły wyzwania, propozycje i prace Dziewczyn)
Na blogu ,,Z szafy od Żyrafy,, jest niespodzianka dla chętnych. Zapisy do 31 stycznia.

(klik - w banerku szczegóły)5 komentarzy:

 1. Wow! Twój też super! Dziękuję za udostępnienie banerka :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny ten dzienniczek, Danusiu, a okładka jest niesamowita.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja Cię podziwiam, za te śmieciowe dzienniki- no są genialne!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak widzę, że będzie o dzienniczku śmieciowym - to lecę od razu zobaczyć. Uwielbiam te Twoje dzienniczki ! Ale to jest jakieś dzieło niesamowite, a Ty jesteś szalona !!! - od razu mówię, że to komplement jest :)
  Ja nie wiem jak Ty to robisz, ale jesteś neo-genialna !!! Pozdrawiam ciepło :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Kapitalny ten dzienniczek. Podziwiam pomysł i wykonanie. Rewelacja :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...