,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,

Jaka jest moja twórczość? Taka sobie - robię tak jak potrafię, robię z tego co mam pod ręką, robię dla własnej przyjemności, robię by innym sprawić przyjemność, robię kiedy chcę, kiedy mam taką potrzebę ... . Nie robię niczego na ,,siłę,, bo z przymusu mi nie wychodzi ... robię tak jak czuję.


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

poniedziałek, 11 lutego 2019

Wielkanoc z paletą kolorów (luty) .....

Podobają mi się zasady, które wymyśliła ANIA. Są ograniczenia ale ... pokonywanie trudności jest w tym przypadku ciekawe. W lutym tematem wiodącym jest FLORA ... u mnie kwiatki, listki i gałązki bazi. 
Tym razem z palety kolorów wybrałam 1.niebieski i jego odcienie, 2.zielony, 3.biały ..... kartki w nocy robiłam i nie zauważyłam, że ,,niebieskie,, kwiatuszki są szare - w dziennym świetle ,,wyszło szydło z worka,, czyli jest czwarty kolor (+ śladowy żółty) :( Przyplątał się też malutki motylek i ptaszek a to FAUNA.
No cóż, nagięłam znowu zasady ale tylko troszeczkę :)


Klik w banerek - tam szczegóły i prace Dziewczyn)

Dzisiaj pojechałam na zakupy do Actiona ... miałam wybór między Rybnikiem i Gliwicami. Wybrałam Gliwice ... i to był błąd (dojazd!). Z zakupów jestem zadowolona - przybyło mi papierów, drobiazgów, przydasi itd. itp. A miałam już nie kupować ... niestety, nie mogłam się oprzeć :)11 komentarzy:

 1. Prześliczne niebieskości.
  Przypomniałaś mi o embosowaniu (wytłaczaniu) papierów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie się bardzo podoba, jest taka wiosenna przez tę niebieskości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Danusiu, piękna i taka niebieściutka - uwielbiam ten kolor.
  Nie ma zasady, żeby w danym wyzwaniu nie pojawiały się elementy z innego miesiąca, więc fauna jest tu jak najbardziej na miejscu.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna karteczka. Pięknie pokazałaś ,,florę " pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Danusiu niczego nie nagięłaś, kartka jest cudna i dla mnie niebieska !! Inne drobiazgi mogą być przecież w śladowych ilościach i tylko takie są u Ciebie.
  Kartka bardzo mi się podoba.
  Pozdrawiam i dziękuję za udział w zabawie

  OdpowiedzUsuń
 7. Bazie królują w tym miesiącu! Zastanawiałam się gdzie ten żółty?! :) Dopiero po chwili załapałam :D Przesadziłaś z ilością (hi, hi - żarcik!)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ja lubię takie błękity :) Śliczna karteczka:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczna! i w dodatku w moich ulubionych kolorach :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...