Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ......
..... Jaka jest moja twórczość? taka sobie - robię tak jak potrafię, robię z tego co mam pod ręką, robię dla własnej przyjemności, robię by innym sprawić przyjemność, robię kiedy chcę, kiedy mam taką potrzebę ... nie robię niczego na ,,siłę,, bo z przymusu mi nie wychodzi ... robię tak jak czuję ......

,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

czwartek, 18 grudnia 2014

Pudełko na czekoladki ...

Może trochę (albo bardzo) dziwne bo opakowania po jajkach kojarzą się raczej z innymi świętami.  
Czekoladki domowej roboty (dopiero będę je robić).
Pomalowane, ,,zdekupażowane,, pudełko czekało na swoją kolej chyba 2 czy 3 lata ... no i się w końcu doczekało :)
Róża też z opakowania po jajkach zrobiona.


Z końcowego efektu większości moich prac nie jestem zadowolona (dla mnie ważniejsze samo tworzenie) ale z tego pudełka na czekoladki wyjątkowo tak (i to bardzo :) )

...................................................................................................................................................................

,,WYSZŁO TO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,
(A.A.Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)


7 komentarzy:

 1. Данка, привет! Я вернулась в блогспот. Смотрю твои новые работы и восхощяюсь. Ты выросла, как мастер. Я бы ни за что не подумала, что эта роза сделана из упаковки от яиц. Так мило.
  Мне кажется, для такой работы больше подходит упаковка на 6 яиц. У нас иногда встречаются в магазинах такие. Они органичней выглядят. Хотя на вкус и цвет все фломастеры разные)

  Danka , witaj ! Wróciłem do blogspot . Spójrz na swojej nowej pracy i voskhoschyayus . Dorastał jako master . Nigdy bym nie pomyślał , że róża jest wykonana z opakowania jaj . Tak słodkie .
  Myślę, że dla takich prac jest bardziej odpowiednie opakowanie dla 6 jaj . My czasami w takich sklepach . Wyglądają ekologicznymi. Chociażsmak i kolor wszystkich markerów są różne)

  OdpowiedzUsuń
 2. Danusiu, przepiękne to pudeło! A ta róża to już wogóle arcydzieło! Cudna! Dziękuję że podzieliłaś się z nami swoją pracą wykonaną z wytłaczanki! Cudowna inspiracja.
  Pozdrawiam serdecznie DT DIY MAGDALENA

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo stylowe, eleganckie i tajemnicze pudełeczko, aż chce się zajrzeć do środka. Pięknie to zrobiłaś :)
  pozdrawiam
  Inka DT DIY

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo Wszystkim za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba! Swietny pomysł i wykonanie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...