Wiosna ,,panie sierżancie,, .....
Jeszcze trochę i nie będę miała co ubrać choć szafa pełna (żartowałam) :) Trochę mi kilogramów ubyło i większość ubrań na mnie zaczyna ,,wisieć,,. Jak to mówią ,,kij ma dwa końce,, ...... z jednej strony fajnie, że mi ubywa ale ..... z drugiej strony ,,wszystkie ubrania trochę za duże :) :) :)

Zawsze można coś zmniejszyć, w drugą stronę jest gorzej;) kolejna super karta:) Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuń