,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

sobota, 18 marca 2023

Miniwyzwanie weekendowe i mały drobiazg do junka ........

Dzisiaj Światowy Dzień Recyklingu ... mogę świętować bo ja ,,recyklingowa,, :)

,,18 marca obchodzimy Światowy Dzień Recyklingu. Został on ustanowiony w 2018 roku w celu promowania korzyści, jakie niesie ze sobą odzyskiwanie surowców z odpadów. Światowy Dzień Recyklingu ma na celu uzmysłowienie ludziom, że odpowiedzialne zarządzanie zasobami naturalnymi to nasz wspólny problem i wspólna odpowiedzialność dla zabezpieczenia przyszłości naszej planety. ,,


(tekst i zdjęcie STĄD)

Wracam do tematu. Ewa ogłosiła mini wyzwanie weekendowe (kto chce, bez przymusu) z użyciem stempli z Actiona. Chodzi o te cudeńka, które jakiś czas temu można było kupić. Ja mam tylko trzy ... no cóż, musiałam wybierać, które kupić (nie mogłam pewnej sumy przekroczyć). 


Jako że ,,walczę,, z uporządkowaniem przydasi nie byłam pewna czy dam radę ale ..... miałam w moim Art journalu jedno bardzo nieudane tło więc go wykorzystałam. Trochę ,,podhorrorowiłam,, (bez krwi bo to miły sen) i fantastycznego Robala przykleiłam :)Przy okazji kolejny drobiazg do Junk journala (pomysł STĄD - Jak zrobić ozdoby na bilet wykorzystując skrawki). U mnie po robieniu albumów sporo pasków z papieru kraftowego zostało. Wymiar takiego pojedynczego ,,biletu,, to 1,5 x 2 cale. Na takiej małej powierzchni też można ,,zaszaleć,, :) Koperta niestety pomieści tylko jeden element (gramatura bazowego papieru to 300 ... stanowczo za dużo). 

No cóż, nie dla każdego to co robię zrozumiałe (też kiedyś nie wiedziałam po co to i dlaczego) ale zaskoczyłam w temacie, spodobało mi się więc się bawię. 

Dla wielu osób to wspaniała zabawa. Niektórzy bawią się jak dzieci. Niełatwo dorosłemu obudzić w sobie dziecko ale ...... warto spróbować :)Przyjemnego reszty weekendu :)


3 komentarze:

 1. Danusiu, odkąd pamiętam Twoje prace były inne niż u wszystkich i często wykorzystywałaś niebanalne elementy, więc recykling towarzyszy Ci od zawsze. Piękne prace! Nigdy nie robiłam Art journala, ale podziwiam i kibicuję.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale rewelacyjny jelonek rogacz, Danusiu. Niesamowity sen...
  Małgosia X

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze na czasie, zawsze zrobisz coś wyjątkowego. Podziwiam
  A ja cięłam dzisiaj nowe papiery, bardzo brzydko ;-)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(