,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

poniedziałek, 27 marca 2023

Wpisy, wpisy, wpisy (ciąg dalszy) ........

 Brak własnego stylu, każdy wpis z innej bajki ..... i tak chyba zostanie. Różnorodność, zabawa, poszukiwanie nowych rozwiązań itd. itp. 

W tym wpisie użyłam tylu różnych farbek, tuszy, mgiełek domowym sposobem robionych (pasta strukturalna to też moja robota) itd. itp. Mogłam mieć obawy ..... że te wszystkie media/preparaty ,,obrócą się przeciwko mnie,,. Jak się człek tego nawdycha to ...... :)

Efekt końcowy ...


A tak to się zaczęło (koperta tutaj przypadkiem się znalazła, nie ma znaczenia). To kawałek papieru pakunkowego przyklejonego do kartki Art journala klejem-mieszanką czyli jakieś resztki z actionowymi klejami w słoiku wymieszane.


Tu maźnięte actionowym gessem ... :)


Nadmiar farby wałkiem ściągałam i żeby nie zmarnować na sąsiedniej kartce go ,,wycierałam,, :) Już jakiś zalążek pod nowy wpis (wałek dociskowy do tapet).


I tak to wygląda ... u mnie raczej nigdy nie wiadomo co wyjdzie. Efekt końcowy, jak widać, różni się od początkowej myśli :)


Spokojnej nocy .....3 komentarze:

 1. Danusiu, przecież to jest Twój styl - jedyny w swoim rodzaju. Bardzo lubię Twoje prace.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 2. Danko, jeżeli taki wpływ mają na ciebie opary, to ja zaraz otwieram szufladę i zaczynam wdychać.
  Uściski :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja! Czasem człowiek czuje się jak ten słoń wśród motyli.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(