,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

środa, 5 maja 2021

Echa Dnia Scrapbokingu ......

 Dzień Scrapbookingu zaraz wspomnieniem zostanie. Mam w planach (choć od dawna nie planuję) jeszcze 2-3 prace zrobić (zapisane). Gdyby kogoś interesowało co tam w trawie piszczało to zapraszam na Fb na poszukiwania co ciekawszych propozycji (TUTAJ). Ja się skusiłam na album piramidowy (szukałam w internecie ale nic na temat takiej formy albumu nie znalazłam). Na podstawie filmiku Patrycji ale po mojemu zrobiony. Gdyby mi się zdarzyło kiedyś drugi robić to go zmodyfikuję.

Przyklejanie papierów zaczęłam od okładki (zewnątrz i wewnątrz) a potem od końca, od największych stron. Nie miałam więcej papieru tłowego (pasującego do użytych papierów) ani papierów pasujących wielkością do niektórych przednich kart więc są kieszenie (pod kieszeniami goły fragment kartki - oszczędność materiału). Tylne kartki papierowo spójne, z przodu kombinowanie się zaczęło. Ozdabiania nie będzie bo papier sam w sobie jest wyjątkowo ozdobny (może tylko na kieszonkach ale z umiarem bo miejsca brak). Okładka w trakcie ozdabiania ... :)

 

Między stronami brakuje mi odrobiny luzu (choć jeden skor i będzie ok.). Spróbowałam zrobić na zasadzie ,,co, ja nie zrobię?,, ... wyszło całkiem, całkiem. Przy okazji ,,znikło,, trochę papierów ze starych zapasów (na jakiegoś maluszka czy inną małą formę jeszcze zostało).

Chciałam odpowiedzieć na pytanie z poprzedniego posta, rozwinąć temat ale ....... zostawię to w spokoju, ,,zamrożę,,. Może kiedyś :)


 Przyjemnego, słonecznego, twórczego dnia ......


4 komentarze:

 1. Bardzo ciekawa forma, Danusiu, a te papiery są świetne i faktycznie nie potrzebują dodatkowych ozdób.
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne: robota i efekt :)
  Wspaniale dobrałaś papiery. :)
  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super, może spróbuję? Dzięki za zachętę:-D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...