,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

piątek, 27 stycznia 2023

Na horyzoncie Zlot Scrapbookingowy 2023 w Katowicach .....

 Nareszcie ...... :)


(...) Na razie projekt jest w fazie przygotowań i jak zwykle o wszystkim na bieżąco będziemy zainteresowanych informować w postach na grupie. Jednak już teraz możemy Was zapewnić, że będzie super zakręcono. Będzie mnóstwo warsztatów z ciekawymi instruktorami, których część znacie z naszych wcześniejszych Zjazdów, będą sklepiki z branży scrapowej, pokazy, zabawy i konkursy. Będzie coś co już znacie i kilka zupełnych nowości. (...)(cały tekst na Fb TUTAJ)


Mam cichą nadzieję, że uda mi się ,,wyrwać,, z domu chociaż w jednym dniu Zlotu. Prześledziłam trasę prowadzącą do celu, trochę ,,skomplikowana,, ale ....... jakby co to dam radę :)

 

3 komentarze:

 1. Ode mnie daleko, ale zaczęłam pracować nad Ślubnym i też sprawdziłam trasę ;-)))
  pozdrawiam
  OdpowiedzUsuń
 2. O kurczaczki moje, może i mnie się uda wyrwać? zobaczymy, zapisałam sobie w kalendarzu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja wiem o tym zlocie !!! Byłam kiedyś w Ustroniu na Warsztatach Twórczo Zakręconych !!! Też super impreza ! Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(