Junk Journal zwany Czerwiec powoli na finiszu. Przypominam, że nie robiłam tego Junk Journala od podstaw, wykorzystałam dawno temu zrobiony (w 2014-tym ..... TUTAJ jak powstał).
Niektóre stronki ,,alicjowe,, niedokończone (,,gołe,, bez małych elementów z papierów w naszym sklepie internetowym kupionych) ..... moje Junk Journale są ,,rozwojowe,, czyli zawsze można coś dokleić, coś dołożyć.
Już jestem w drugiej sygnaturze, trzecia zostanie pusta w temacie kartek z kalendarza. Kiedyś wypełnię ją czymś innym.
Jeszcze 10 kartek z kalendarza i będzie można odstawić go na półkę. Czerwiec taki ,,mało wymagający,, ...... jeżeli mam do końca roku dociągnąć z tym moim Całorocznikiem2026 to ...... muszę sobie jednak ułatwiać :) Najwięcej ,,napracowałam się,, w styczniu i lutym :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ...