,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,

Jaka jest moja twórczość? Taka sobie - robię tak jak potrafię, robię z tego co mam pod ręką, robię dla własnej przyjemności, robię by innym sprawić przyjemność, robię kiedy chcę, kiedy mam taką potrzebę ... . Nie robię niczego na ,,siłę,, bo z przymusu mi nie wychodzi ... robię tak jak czuję.


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

niedziela, 15 lipca 2018

Mieszkanko dla pająka ...

Pająka poskładał mój syn a było to grubo ponad 20 lat temu (pająk z książki Pham Dinh Tuyen - ,,Formy klasyczne Origami,,). Przekładany przez te lata z miejsca na miejsce doczekał się w końcu swojego lokum :) Może jeszcze by się błąkał gdybym nie trafiła do Misiowego Zakątka - stąd pomysł :) 
Oczywiście po swojemu zrobiłam. Jestem przeciwniczką robienia ,,toczka w toczkę,, czyli prawie tak samo. 
Inspiracja TAK, plagiat NIE.
Na mieszkanko dla pająka wykorzystałam rulon (chyba po taśmie klejącej), sznurek, gazę i trochę zasuszonych roślinek + kilka barwników i lakier bezbarwny).


A temu spodobało się między moimi roślinami - tam sobie pajęczynę uprządł :)
2 komentarze:

  1. Bardzo miłe i przytulne mieszkanko. A za pająkami nie przepadam, niestety.
    Uściski.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...