,,Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści ... .,,


,,WYSZŁO TROCHĘ INACZEJ NIŻ MYŚLAŁEM ALE ZAWSZE WYSZŁO.,,

(A.A. Milne - ,,Kubuś Puchatek,,)

środa, 30 listopada 2022

Pudełko-szafka na albumik malutki ......

 ,,Człowiek się spieszy, diabeł się cieszy,, :) Na szybko, na ,,już,, do tego z resztek kolekcji - dwa całe papiery 15x15 i mnóstwo kawałków. Nie jest aż tak źle, dało się jakoś okleić pudełko, dorobiłam skrzydełko zamykające (na magnes) ale ..... po zamknięciu ,,szafki,, okazało się, że nie uwzględniłam dyndadełka i kosteczki nie pozwalają na domknięcie ,,drzwiczek,,. No cóż, chyba na chwilę wyłączyłam myślenie ... mogę rzec, że ,,starość sama radość,,. Mnie ten błąd drażni. Na szczęście ,,nie śni mi się po nocach,,. Nowego nie muszę robić bo ... wystarczy usunąć kosteczki z imieniem i będzie ok. 


Tyle mi jeszcze zostało z kolekcji ,,Śpij i snuj marzenia,, - komplet 30x30 i 15x15 cm + kilka papierów luzem (album, kartka, kuferek, album malutki i dzisiejsza ,,szafka,,). Dałoby się z tych kawałeczków jeszcze coś ,,wydusić,,? Jakaś mała forma? Ten największy kawałek bezużyteczny bo zawiera malutkie tagi do wycinania.


Jeszcze mam kilka kolekcji w resztkach więc jest co z nich wyczarować :) Jeżeli już to w nowym roku dopiero. Kiedyś byłam ,,resztkowo-odpadkowa,, robiąc z tego co pod ręką miałam dlatego to lubię, to mnie kręci. Nowe, cudowne kolekcje papierów kuszą ale ...... nie muszę mieć przecież wszystkiego. Wiem, nudna jestem z tym ,,niczego już nie kupuję oprócz tego co naprawdę konieczne,, :) Powtarzając to sobie jak mantrę jestem coraz bardziej odporna na ,,kup, może ci się przyda,, :)


2 komentarze:

  1. Ale fajna mała szafeczka. Podziwiam twoje pomysły, Danusiu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczna szafka. :)
    Twój worek pomysłów chyba nigdy się nie wyczerpie. :)
    Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz ... cieszę się, że czasami mnie odwiedzasz ... wybacz jeżeli nie odpowiem od razu ... nie wyrabiam ostatnio, pogubiłam się troszeczkę;(

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...